Tento kurz je ideální pro ty, kteří chtějí rozšířit svoje podnikání, touží nalézt profesi, kterou budou milovat, pro ty kteří chtějí objevit krásu a správnou techniku prodloužených řas.  Pomůžeme vám k dokonalosti. Na našem školení vás naučíme excelentní aplikaci, schopnost nejen vybrat řasy, ale i vytvořit tvar řas na míru vaší klientce s přihlédnutím na potřebu korekce očí.

Představíme vám veškerý materiál a novinky v produktech k prodlužování řas.

Termíny kurzu:

ZÁŘÍ

  • 2.9. - 3.9. 2023              -            1 volné místo
  • 15.9. a 22.9. 2023         -             1 volné místo

ŘÍJEN

individuálně po telefonické domluvě

Cena kurzu: 4 500 Kč

Kurz je dvoudenní a je rozdělen na teoretickou a praktickou část. První den kurzu je spíše teoretický, na konci lepíme na umělé hlavě. Doba trvání je cca 5 hodin. Kurzistky mají možnost zapůjčit si cvičnou hlavu a materiál domů a získat tak větší jistotu na  Druhý den kurzu , kdy už lepíme na živou modelku. Doba trvání je cca 6 hodin. 

Obsah kurzu:

příprava oka k aplikaci

- klasické prodlužování řas, metodou řasa na řasu

- efekty v prodlužováni řas

- zvětšení lesku a objemu řas

- regenerace přírodních řas

- odstranění řas

- instrukce pro ošetřování

- péče o umělé řasy

 

Délka kurzu:

2 dny

 

V ceně kurzu je zahrnuto:

  • certifikát
  • scripta
  • materiál pro práci na školení
  • následné případné konzultace
  • občerstvení

Po absolvování kurzu se na nás můžete kdykoliv obrátit, poslat ukázky svých prací a konzultovat ZDARMA.

Abyste mohli po kurzu hned začít trénovat, je možné si u nás objednat základní balíček , který Vám sestavíme na míru, je ale nutné objednat PŘEDEM. Cena se pohybuje od 3000,-Kč do 3500,- Kč.

Co s sebou:

Na druhý den nenalíčenou modelku/osobu, na které se budete učit prodlužovat řasy. Ze zkušeností doporučujeme, abyste si vybrala modelku, která má pevnější a výraznější řasy. Tenké a jemné se pro začátek obtížně lepí.

Vše další potřebné obdržíte při školení. S sebou si tedy přineste hlavně dobrou náladu a pevnou ruku.

Rezervace: 

Rezervace kurzu na konkrétní datum platí pro první 2 zájemce, kteří kurz uhradí. Rezervace je uskutečněna připsáním peněz na náš účet. V případě, že nám uhradí v jeden den více uchazečů než je kapacita konkrétního kurzu, poslední platbu vrátíme ihned zpět na Váš účet nebo dohodneme jiný datum konání kurzu. Pokud se uchazeč po zaplacení kurzu nedostaví, bude mu odečten administrativní poplatek ve výši 2.000,-Kč. Po objednání tohoto kurzu e-mailem obdržíte údaje k zaplacení.

Úhradou kurzovného vyjadřujete souhlas s uvedenými podmínkami.

Objednávky zasílejte na náš e-mail: tereza@studiodante.cz.