top of page

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřik je aktuálně nejpohodlnějším a zároveň nejzdravějším způsobem, jak získat bronzové opálení.

Dokonalý sexy odstín doslova za pár minut.

Procedura trvá cca 15 minut, cena 490  

Objednávat se můžete přes rezervační systém nebo na tel.: 725291227

PŘED APLIKACÍ

Peeling, holení, depilaci, epilaci a pod. doporučujeme provádět minimálně 24hodin (ideálně 48 hod.) před aplikací opálení, aby pokožka měla čas se dostatečně zregenerovat a uklidnit.

Den před nástřikem (ideálně večer) je důležité udělat si peeling celého těla, který zbaví pokožku odumřelých kožních buněk a dokonale ji vyčistí.

Při peelingu nepoužívejte čisticí přípravky a peeling s hydratačními složkami (krémové-olejové), protože by mohly reagovat se samoopalovacími látkami, případně by na pokožce mohly zanechat neviditelný film (krémový povlak), který by mohl způsobit nerovnoměrné vstřebání opálení (skvrny, fleky, nebo zkrácené trvání opálení).

Na proceduru třeba mít pokožku zbavenou deodorantu, parfému, hydratačního krému/oleje, všech líčidel a make-upu.

Před samotným nástřikem je ideální dát si opravdu vydatnou (horkou) sprchu, kterou smyjete všechny zbytky jiné kosmetiky a jemné mastnoty. Sprchu ukončete studenější vodou pro stažení pórů.

Bezprostředně po aplikaci může dojít k obarvení oblečení, proto doporučujeme dostavit se ve tmavém volnějším oblečení.

PO APLIKACI

Po aplikaci budete ve většině případů okamžitě hnědá - to však není opálení, ale jen indikační-doprovodná barva, aby bylo při aplikaci vidět, kde je již nástřik nanesený a kde ne. Toto je jediná barva obsažena v opravdu kvalitních nástřikových emulzích, samoopalovací složky (přírodní třísloviny) jsou totiž okem neviditelné.

Pro vytvoření požadovaného opálení je třeba samoopalovací nástřik nechat působit 6-8 hodin (případně celou noc). Platí zde pravidlo, čím déle si necháte samoopalovací nástřik působit, tím bude výsledné opálení tmavší a výraznější.

V tomto čase není vhodné provádět činnosti spojené s nadměrnou fyzickou zátěží (následné pocení), vystavovat se vlivem počasí (déšť, sněžení), věnovat se činnostem, které přímo ovlivňují lidskou pokožku.

Posledním krokem je opět vydatná sprcha, ale tentokrát už bez peelingu, houbičky. Použít můžete jakýkoliv sprchový přípravek, gel, krém (samozřejmě bez peelingových částic) a důkladně opláchněte zbytky doprovodné barvy, která na pokožce zůstala po stříkání.

Bezprostředně po osprchování pokožku osušte a uzamkněte své nové opálení tak, že se opravdu poctivě hydratujete hydratačním mlékem, olejem nebo tělovým máslem.

Zhruba 12 hodin po sprše se ještě samoopalovací složky v pokožce rozvíjejí, takže výsledné opálení je naplno rozvinuté až 24 hodin po nástřikové proceduře.

 

Posledním a zároveň jedním z nejdůležitějších kroků jak si své nové opálení udržet v 100% kondici je hydratace. Vzniklé opálení je součást pokožky, proto je nutná pravidelná hydratace celého těla během celé doby trvání opálení.

Výdrž opálení je individuální, záleží na typu a stavu pokožky a na následné péči.

bottom of page